CATEGORIES

Climashield® łączy siły z Direct Alpine w stworzeniu nowatorskiej kolekcji zimowej

Uznany dostawca izolacji zapewnia klientom Direct Alpine długotrwałe ciepło i wytrzymałość

MONACHIUM, 4 lutego 2013 r. – Dzisiaj, na targach ISPO MUNICH, Climashield® (hala C2, stanowisko 362) ogłosiło, że Direct Alpine (hala C2, stanowisko 214) – najnowszy europejski klient – wykorzystało izolację Climashield w swojej linii odzieży wierzchniej i akcesoriów dla mężczyzn i kobiet.

Od ponad trzech dekad Climashield® produkuje izolacje dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów, które sprawdzają się na świeżym powietrzu. Izolacja Climashield znajduje zastosowanie w śpiworach, odzieży wierzchniej, rękawicach i obuwiu, jak również w produkcji odzieży taktycznej. Izolacja z włókien ciągłych Climashield® jest wyjątkowo wytrzymała –  utrzymuje stałą wysokość dostarczanego ciepła przez cały cykl życiowy produktu, bez względu na częstotliwość rozciągania, prania lub pakowania produktu.

„Jako liderzy w produkcji odzieży wierzchniej, zobowiązani jesteśmy do dostarczania naszym klientom najlepszych rozwiązań, na co pozwala nam wykorzystanie izolacji Climashield® w naszej kolekcji” powiedział Ondrej Neuman, dyrektor DIRECTALPINE. „Poprzez badania udało nam się udowodnić, że Climashield oferuje niezrównaną wytrzymałość i odporność cieplną. Chcemy pomóc naszym klientom cieszyć się zajęciami na świeżym powietrzu dzięki lekkim ubraniom i akcesoriom, które dobrze wyglądają i dostarczają odpowiedniej ochrony przez zimnem”.

„Cieszymy się, że DIRECTALPINE jest w gronie naszych klientów. Pragniemy tworzyć najlepsze w swojej klasie rozwiązania na każdą pogodę” powiedział Matt Schrantz, dyrektor ds. operacyjnych Climashield®.

Technologia Climashield® HL znalazła zastosowanie w następujących produktach DIRECTALPINE:

  • Kurtka FORAKER: Lekki anorak z wysokim czynnikiem izolacji, który idealnie nadaje się do wymagających warunków klimatycznych.
  • Kurtka BREVENT: Anatomicznie dopasowana kurtka do narciarstwa i innych zajęć zimowych na świeżym powietrzu, gdzie liczą się wyniki.
  • Buty CLIMAFOOT: Lekka waga i wysoki poziom ciepła dla entuzjastów zajęć na świeżym powietrzu, którzy doceniają wygodę podczas przygód w niskich temperaturach.

 Produkty FORAKER, BREVENT i CLIMAFOOT dostępne są na stronie www.directalpine.com. Dodatkowo, DIRECTALPINE planuje wykorzystanie izolacji Climashield® HL w kurtce BLOCK (kolekcja zimowa 2013), dostępnej w wielu stylach dla mężczyzn i kobiet, jak również w spodniach BREVENT i MURMANSK. Izolacja Climashield® HL daje wysoki loft i maksymalny poziom wydajności termicznej przy niższej wadze – co jest najistotniejsze w osiąganiu wysokich wyników. 

Tagged as: Brak
Twitter Facebook Email