CATEGORIES

Climashield® eksponuje na Targach innowacyjne produkty izolacyjne

Amerykański producent z branży włókienniczej nieustannie zwiększa swoją sieć dystrybucji i reputację w Europie

MONACHIUM, 19 listopada 2013 r. - Dziś Climashield® wzmocniła swoją pozycję na europejskim rynku, dołączając do innych marek z branży włókienniczej podczas Targów Włókienniczych (stoisko nr 431). Oferująca szeroką gamę produktów izolacyjnych Climashield® wytwarza swoje produkty z włókien ciągłych znanych z doskonałej trwałości i niezrównanej ilości utrzymywanego ciepła w stosunku do swojej masy.

"Nasze przesłanie na Targach jest takie samo, jak to, które jest znane naszym klientom w USA - sprawdzić naszą izolację dla samych siebie. Jesteśmy przekonani, że jeśli porównacie nas do konkurencji, już po kilku użyciach zobaczycie, że nasza izolacja jest skuteczniejsza w utrzymaniu ciepła" - powiedział Matt Schrantz, dyrektor ds. operacyjnych w Climashield®.  "Razem z naszym partnerem w Europie - Green Side - ​​jesteśmy podekscytowani, mogąc zostać przedstawieni nowym klientom w Europie, którzy podzielają nasze zamiłowanie do jakości, którą możemy zaoferować na zimne dni."

Jako dostawca pełnej izolacji, Climashield® tworzy niestandardowe produkty izolacyjne dostosowane do różnych potrzeb, takie jak śpiwory, odzież wierzchnią, obuwie, rękawice oraz kołdry. Naszym znakiem firmowym jest to, co Climashield® określa mianem trwałego ciepła - czyli zdolność do zatrzymywania ciepła w całym cyklu życia produktu - nawet po jego rozciągnięciu, wielokrotnym pakowaniu lub wielokrotnym myciu. Rozumienie przez nas trudności, jakie panują w warunkach ekstremalnych, jest jednym z powodów, dla których izolacja Climashield® jest stosowana przez Armię USA w różnych okolicznościach związanych z niskimi temperaturami.

Oprócz klientów w USA, izolacja w wykonaniu Climashield® została wybrana dla wielu marek outdoorowych w całej Europie, takich jak Cumulus, Direct Alpine, Helikon-Tex, No Gravity, Prima Outdoor, Sivera, SPLAV oraz Tilak.

Aby zobaczyć pełną linię produktów izolacyjnych Climashield i ich zastosowań, spotkaj się z Climashield® podczas Targów Włókienniczych - stoisko nr 431 - w Monachium w dniach 19-21 listopada 2013 r. Witryna Climashield.com jest obecnie dostępna w języku chińskim, angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, polskim oraz rosyjskim.

Tagged as: None
Twitter Facebook Email