CATEGORIES

Climashield® przedstawia długotrwałe ciepło na nowym forum Textrends na targach ISPO

Dzięki ciepłu, które trwa, izolacja dowodzi swej przewagi w testach odporności i wydajności termicznej – i zdobywa nowych klientów w Europie

MONACHIUM, 3 lutego 2013 r. – Climashield® już od ponad 30 lat dostarcza najwyższej jakości izolacji dla najpopularniejszych amerykańskich marek, a dzisiaj, na targach ISPO MUNICH (hala C2, stanowisko 362), firma ogłosiła, że ich jakość została wybrana przez wielu europejskich producentów odzieży wierzchniej, wliczając Direct Alpine, Helikon-Tex® i Tilak. W porównaniu z konkurencją, Climashield® nieustannie osiąga wyższą wydajność termiczną przy danej wadze.

Izolacja z włókien ciągłych Climashield® jest odporna na surowe warunki, w których panują niskie temperatury, i zachowuje oryginalny kształt po wielokrotnym praniu i noszeniu. Po 20 praniach Climashield® zachowuje 95% wydajności termicznej, podczas gdy produkty konkurencji dostarczają zaledwie 60% pierwotnego ciepła. Dzięki technologii AquaBan® izolacja utrzymuje ciepło nawet w mokrych i wilgotnych warunkach, pozwalając na ciągłe odprowadzanie wilgoci od ciała i przyspieszenie procesu schnięcia.

„Zachęcamy klientów do testowania naszych produktów względem konkurencji. Nasza gama materiałów izolacyjnych nigdy się nie zużywa, utrzymuje swoją strukturę pierwotną i stałą wysokość dostarczanego ciepła bez względu na częstotliwość rozciągania, prania lub pakowania produktu” powiedział Matt Schrantz, dyrektor ds. operacyjnych Climashield®.  „‎Łączymy się z wizjonerami z ISPO, którzy przybyli z całego świata, aby dzielić się najnowszą technologią i innowacyjnymi pomysłami w dziedzinie odzieży wierzchniej”.

Climashield® tworzy izolacje skrojone na potrzeby indywidualne, które wykorzystywane są w produkcji śpiworów, odzieży wierzchniej, rękawic i obuwia. Aby zapoznać się z gamą produktów izolacyjnych Climashield®, odwiedź forum Textrends – nową platformę trendów i innowacji w przemyśle włókienniczym – w hali C2, na stanowisku 362. Targi ISPO w Monachium odbywają się w dniach od 3 do 6 lutego 2013 roku.

Tagged as: Brak
Twitter Facebook Email