CATEGORIES

Climashield® we współpracy z Tilak przedstawiają nową linię odzieży wierzchniej Ascent

Amerykański producent izolacji rozwija skrzydła na europejskim rynku dzięki zaawansowanej technologii długotrwałego ciepła

MONACHIUM, 4 lutego 2013 r. – Dzisiaj, na targach ISPO MUNICH, Climashield® (hala C2, stanowisko 362) ogłosiło, że firma Tilak (hala B5, stanowisko 330) wykorzystała izolację Climashield w najnowszej zimowej kolekcji odzieży wierzchniej, wliczając kurtki, kamizelki i spodnie.

Dostawca izolacji Climashield® współpracuje bezpośrednio z klientami, aby stworzyć produkty dopasowane do potrzeb indywidualnych, wykorzystywane w produkcji odzieży wierzchniej, śpiworów, rękawic i obuwia. Izolacja z włókien ciągłych Climashield® ułatwia pakowanie i gwarantuje wysoką wydajność termiczną, nie powodując nadmiernego obciążenia. Nawet w surowych zimowych warunkach i po wielokrotnym użyciu izolacja Climashield® utrzymuje wysoką jakość ciepła. Każdorazowe użycie wydaje się być jedynie pierwszym.

„Zanim zaczęliśmy używać produktów Climashield®, zauważyliśmy że z czasem materiały izolacyjne traciły loft i ciepło. Roczna kurtka zachowywała tylko połowę wydajności termicznej, jaką miała przy pierwszym użyciu” powiedział Roman Kamler, dyrektor generalny TILAK. „Wysoce odporna izolacja Climashield® dostarcza ciepło, które trwa przez cały cykl życiowy produktu końcowego. Dzięki temu możemy tworzyć odzież dla entuzjastów przygody na świeżym powietrzu, która jest tak wytrzymała jak oni sami”.

„Cieszymy się, że nasze pionierskie produkty, w połączeniu z projektami TILAK, znalazły miejsce na rynku europejskim. Udało się to dzięki połączeniu wysokiej jakości produkcji z najlepszą w swojej klasie izolacją. Gratulujemy im poświęcenia w dostarczaniu najwyższej jakości odzieży prawdziwym entuzjastom przygód” powiedział Matt Schrantz, dyrektor ds. operacyjnych Climashield®.

Technologia Climashield® APEX znajduje się w następujących produktach Tilak:

  • Kurtka SVALBARD: Lekka, ciepła i łatwa w pakowaniu, technicznie zaprojektowana kurtka z długim zamkiem i odpinanymi rękawami.
  • Kurtka KETIL: Kurtka z polaru z warstwą izolacyjną dla utrzymania wysokiej jakości ciepła, posiada długi zamek i dostępna jest w wersji dla mężczyzn i kobiet.
  • Kamizelka KETIL: Lekka kamizelka, która może być noszona pod nieprzemakalną kurtką lub jako odzież wierzchnia w zimne dni, dostępna w wersji dla mężczyzn i kobiet.
  • Spodnie KETIL: Spodnie z izolacją i zamkiem na całej długości, świetnie nadają się jako warstwa pośrednia pod spodniami wodoodpornymi. Stworzone, aby zwalczać ekstremalne warunki pogodowe.

Kurtki SVALBARD i KETIL oraz kamizelka i spodnie KETIL dostępne są na stronie www.tilak.cz. Izolacja Climashield® APEX jest najlżejszą i najbardziej wytrzymałą termicznie izolacją z włókien ciągłych dostępną na dzisiejszym rynku.

Tagged as: Brak
Twitter Facebook Email