Nasza historia

NASZA MISJA: Pomoc w zdobywaniu doświadczeń życiowych i przeżywaniu przygód w zimnym środowisku poprzez dostarczanie klientom i konsumentom najbardziej na świecie zaawansowanych produktów izolacyjnych o wysokiej wydajności termicznej.

Rodzina materiałów izolacyjnych Climashield® produkowana jest w nowoczesnej, zgodnej z wymogami normy ISO 9001 placówce, której siedziba znajduje się w Clinton w stanie Tennessee. Climashield jest własnością firmy HarVest Consumer Insulation, Inc. i podlega jej operacjom. Nasze produkty izolacyjne znajdują zastosowanie na rynku wojskowym, w sferze zajęć rekreacyjnych na wolnym powietrzu oraz w przemyśle gościnności. Dopasowana do potrzeb indywidualnych izolacja Climashield sprawdza się w produktach, tj. śpiwory, kołdry, narzuty, odzież wierzchnia, rękawice i obuwie, dostępnych na całym świecie. 

  • Kurtka Direct Alpine Foraker z technologią Climashield® HL. Miejsce: Grenlandia

Za sukcesem Climashield stoją ludzie. Nasz zespół projektantów posiada 70 letnie doświadczenie w przetwórstwie i technologii włókienniczej oraz projektowaniu produktów izolacyjnych. Szczycąc się amerykańskim pochodzeniem, Climashield skupia uwagę na innowacji, pracach badawczo-rozwojowych oraz zapewnianiu jakości i konsekwentności, pragnąc dostarczać nowoczesnych rozwiązań dla klientów i konsumentów w warunkach, w których panują niskie temperatury.

Kierownictwo

  • Jon Vesely, Prezes
  • Ken Hardin, Dyrektor generalny
  • Matt Schrantz, Dyrektor ds. operacyjnych
  • Brian Emanuel, Dyrektor naczelny